Keystone CAP-175MH
SKU:
CAP-175MH
Minimum Order Quantity:
104 units
Typically ships in 2-3 business days* View full description
Customer Reviews
Pack
104
Description
175W Metal Halide Ballast Capacitor | Dry Film | 400V
Keystone Dry Film Capacitor HID Metal Halide (MH) 175 Watt, 10uF, 400V.
Downloads
a-download-spec-100px.png
Caution
Disclaimers
Extra Information
Brand:
Keystone Technologies
UPC:
Catalog No:
CAP-175MH
Wattage:
175 Watts
Lamp Type:
Metal Halide
Microfarad:
10μF
Voltage:
400V