Keystone CAP-250MPS 400Vac 17uf Dry Type Capacitor 250W MPS Quad
SKU:
CAP-250MPS
Typically Ships in 1-2 Business Days* View full description
Customer Reviews
Description
250 Watt Pulse Start Metal Halide Quad 17 uF Microfarad ANSI M153 CAP
Downloads
a-download-spec-100px.png
Disclaimers
Extra Information
Brand:
Keystone Technologies
UPC:
Order Code:
CAP-250MPS
Catalog No:
KT-31060
Diameter (in.):
1.57"